فروش مصالح ساختمانی امین

09128047761 - علی قمصری نژاد

قیمت سیمان تهران

قیمت به روز انواع مصالح ساختمانی در بازار ایران مانند قیمت روز سیمان تهران، برای خرید عمده و خرده پیمانکاران، مجریان، مهندسین و سرمایه گذاران حوزه ساخت و ساز مورد نیاز است.

قیمت سیمان تهران پاکتی در سال 98 در امین مصالح به صورت زیر می باشد:

قیمت سیمان تهران وانتی 14.500 تومان بوده و کرایه بر اساس مقصد به صورت جداگانه محاسبه می شود. قیمت سیمان تهران خاور 13.600 تومان و قیمت سیمان تهران کامیونی نیز، 13.300 تومان بوده و که با کرایه محاسبه شده و تحویل پروژه می باشند.

سیمان از جمله مصالح پرکاربرد و مهم درصنعت ساختمان سازی است، همچنین سیمان در کلیه سازه های بتنی قابل استفاده می باشد و در محیط های آب و خاک که غلظت یون سولفات در حد متوسط است، کاربرد دارد. مهمترین استفاده از سیمان تولید ملات و بتن پیوند است تا در یک ماده ساختاری قوی ایجاد شود تا در برابر اثرات عادی محیط زیست پایدار باشد.

سیمان پرتلند، یکی از انواع ملات سیمان می باشد که از سنگ آهک و خاک رس تشکیل شده است و در کارهای ساختمانی و اسکلت های بتنی، پل ها و جدول خیابان ها بیشترین استفاده را دارد.
نوع دیگری از سیمان پرتلند، در زیرزمین هایی که آب سولفات دار دارند استفاده می شود چرا که در مقابل حمله سولفات ها مقاوم است.

برای اطلاع از قیمت روز سیمان تهران کافیست با بخش فروش امین مصالح (پخش مصالح ساختمانی) تماس بگیرید تا قیمت به روز و دقیق قیمت انواع سیمان تهران را به شما اعلام نمایند.

این مطلب را از دست ندهید
قیمت پوکه فندوقی

امین مصالح با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی و ارائه مصالحی ارزان همه روزه از ساعت 8 الی 18 پاسخگو مشتریان می باشد.

  • نیسانی : 14/500 تومان (بدون کرایه)
  • خاوری : 13/600 تومان تحویل پروژه
  • کامیونی : 13000 تومان تحویل پروژه
برای گرفتن قیمت انواع سیمان تهران با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 02177429500 - 09128047761